Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bieńdziuga - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

420 000 zł91,92 m² 4 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza na prezentację malowniczej posiadłości w miejscowości Bieńdziuga położonej na obszarze Natura 2000 - Ostoja w Dolinie Górnej Narwi Całoroczny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

176 550 zł1 605 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka W cichej I spokojnej okolicy *** 10 km od białegostoku *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł120 m² 4 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Wszystkie szczegóły techniczne dostępne w naszym biurze. Bardzo szybki termin realizacji! Stan developerski! Możliwość budowy do stanu surowego zamkniętego - cena 368000 zł. Możliwości budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowa Łuka

Nowa Łuka(Bieńdziuga + 8 km)

400 000 zł139,57 m² 2 865,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany położony w malowniczej miejscowości Nowa Łuka, zaledwie kilka minut drogi od jednego z najbardziej urokliwych akwenów Podlasia Zalewu Siemianówka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

185 250 zł1 425 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Makówka

Makówka(Bieńdziuga + 9 km)

219 000 zł85 m² 2 576,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:974 m²

***jeśli szukasz nietuzinkowej nieruchomości, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu dom w sercu Podlasia przestrzeń, spokój i potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł79 m² 4 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w centrum Michałowa. Dom składa się z: 3 pokoi, kuchni , łazienki z wc przedpokój poddasze nieużytkowe Działka o powierzchni 1818 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

107 800 zł15 400 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna o łącznej powierzchni 15 400 m , położona w obrębie miejscowości Dobrzyniówka, gmina Zabłudów. Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 540 m² 70,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 1540 m , położoną w malowniczej miejscowości Tarnopol, w gminie Narewka. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1540.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małynka

Małynka(Bieńdziuga + 23 km)

88 740 zł1 044 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***4 działki rolne Z wz *** małynka ***18 km od białegostoku***tylko W dobrym domu*** Zapraszamy na prezentację działek rolnych z wz położonych w pobliżu miejscowości Małynka.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł51,42 m² 5 834,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 4. piętrze bloku w spokojnej części Hajnówki. To doskonała propozycja dla osób, które chcą stworzyć własną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bieńdziuga

Bieńdziuga,podlaskie

63 000 zł30 350 m² 2,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona w malowniczym obszarze Podlasia! położenie Działka jest zlokalizowana przy drodze asfaltowej pomiędzy wsią Suszcza a wsią Bieńdziuga ( pierwsze zabudowania widoczne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij