Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bieńdziuga - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Tyniewicze Duże(Bieńdziuga + 15 km)

304 300 zł35 800 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Jesteś zainteresowany zakupem ziemi tej rolnej? Zadzwoń do biura, nie szukaj bezpośrednio i nie psuj sobie pozycji negocjacyjnej - umowa z klauzulą wyłączności, sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stare Berezowo

Stare Berezowo(Bieńdziuga + 22 km)

260 000 zł6 586 m² 39,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży siedliska położonego w uroczym miejscu między Hajnówką , a Bielskiem Podlaskim we wsi Berezewo Stare. Dokładnie to 3 działki o powierzchni: nr 185/6- 0.2961ha, Br/RIVa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Hajnówka

Lipowa,Hajnówka(Bieńdziuga + 22 km)

130 000 zł3 159 m² 41,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nieopodal Hajnówki: lokalizacja: okolice Hajnówki w promieniu ok. 5 km od miasta Bardzo dobry i szybki dojazd do Hajnówki Dojazd drogą utwardzoną Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kaniuki

Kaniuki(Bieńdziuga + 23 km)

125 000 zł1 043 m² 119,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1043 m , położona w malowniczej miejscowości Kaniuki, gmina Zabłudów w cichej i zielonej okolicy, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Mikłaszewo

Mikłaszewo(Bieńdziuga + 14 km)

219 000 zł25 289 m² 8,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***duża Działka Tuż Obok Puszczy Białowieskiej*** Do sprzedania działka o powierzchni ponad 2,5 hektara w urokliwej miejscowości Mikłaszewo. Ta unikalna nieruchomość posiada wiele atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Narew

Narew(Bieńdziuga + 9 km)

560 880 zł11 400 m² 49,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W narwii *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej w Narwii. Działka o powierzchni ok 1.14 ha o wymiarach ok 30 m x 390 m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Zabłudów(Bieńdziuga + 23 km)

377 624 zł3 631 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę inwestycyjną w Zabłudowie, bezpośrednio przy trasie na Bielsk Podlaski (dk 19) Teren o powierzchni 3631 m2 leży na obszarze, przeznaczonym w mpzp pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Michałowo

Michałowo(Bieńdziuga + 12 km)

85 000 zł1 074 m² 79,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** 3 działki do wyboru 3 km od Michałowa ** W otulinie puszczy knyszyńskiej ** Zapraszam państwa na prezentację działek o powierzchni od 1037 m2 do 1080 m2 w miejscowości oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Eliaszuki

Eliaszuki(Bieńdziuga + 4 km)

150 000 zł30 160 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*** duża działka leśna***przy asfalcie ***5 km od zalewu siemianówka*** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki leśnej o powierzchni ok 30740m2 znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Olchówka

Olchówka(Bieńdziuga + 16 km)

39 000 zł6 464 m² 6,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w obrębie Olchówka gm. Narewka, woj. podlaskie. Klasyfikacja gruntowa - rolna rv Powierzchnia działki 6462.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bieńdziuga

Bieńdziuga,podlaskie

63 000 zł30 350 m² 2,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona w malowniczym obszarze Podlasia! położenie Działka jest zlokalizowana przy drodze asfaltowej pomiędzy wsią Suszcza a wsią Bieńdziuga ( pierwsze zabudowania widoczne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij